ازدواج

مقدمه                                                                           هر زوج جوان از لحظه ای که همسر خود را انتخاب میکند تا برگزاری مراسم ازدواج دوران پر هیجانی را میگذراند و به جای تخصیص زمان برای ایجاد تفاهم هر چه بیشتر با همسر خود و برنامه ریزی در جهت ساختن پایه های مستحکم برای زندگی آینده درگیر مسایلی استرس زا می شودند علاوه بر آن خانواده ها با مشکل مدیریت زمان برای اجرای بهینه این مراسم هم از زاویه دید عروس و داماد و هم از دید میهمانان مواجه هستند که غالبا این کمبود در مراحلی منتهی به تصمیم گیریهای نامناسب میشود.
مساله بسیار مهم دیگر این است که هر زوج جوان رویایی از خاطره انگیز ترین شب زندگی خود در سر می پروراند که غالبا این رویا را حتی نمیتواند با کسی در میان بگذارد جه برسد به آن جامه عمل بپوشاند .با توجه به این موارد این نیاز احساس میشود که زنجیره ای تخصصی جهت مدیریت اجرای مراسم ازدواج به صورت یک طرح مدون و زمان بندی شده و سرشار از ایده های خلاقانه تشکیل شود که خوشبختانه این اتفاق با تاسیس تشریفات ( ستاره طلایی ) به شکل تخصصی به وقوع پیوست .
/ 1 نظر / 21 بازدید
آی آر پیکس

» باحال ترین گروپ ایرانی « عکس های داغ در ایمیل شما !! هر چی عکس باحال می خوای ما واست می فرستیم !! فرصت رو از دست نده ! مطمئن باش پشیمون نمیشی ! تو این گروه آدرس ایمیل شما محفوظه و به هیچ وجه ایمیل های تبلیغاتی ارسال نمیشه ! http://irpix.tk